آموزش زبان آلمانی

آموزش رایگان زمان‌ها در زبان آلمانی

زبان آلمانی به یکی از پرطرفدارترین زبان‌های ایران برای یادگیری تبدیل شده است. اما بسیاری از افراد به علت عدم آگاهی مناسب و پیدا نکردن منابع مناسب، از آموزش زبان آلمانی نا امید می‌شوند. 

در گرامر زبان آلمانی، شما با زمان‌ها مواجه هستید.

 زمان‌ها در زبان آلمانی کاربرد زیادی را دارند و به چند دسته تقسیم می‌شوند. شما در این مقاله می‌توانید بهترین آموزش‌ها را در مورد زمان در زبان آلمانی را کسب کنید و روش‌های یادگیری و آموزش این گرامر را نیز یاد بگیرید؛ با ما همراه باشید.

آموزش زمان‌ها در زبان آلمانی

زمان‌ها در زبان آلمانی بر اساس فعل در نظر گرفته می‌شود؛ از طرف دیگر، فعل‌ها به جمله معنی می‌دهند و قابل درک می‌شوند. آموزش زمان‌ها در آلمانی باید به گونه‌ای باشد که بتوانید افعال در زبان آلمانی را با توجه به زمان تغییر بدهید.

آموزش زمان‌ها در آلمانی

 در نهایت شما با شناخت زمان‌ها در زبان آلمانی می‌توانید به بهترین نحو ممکن فعل‌های لازم را بسازید. برای آشنایی با درس‌های رایگان گرامر زمان‌ها در آلمانی، جرمن لنگویج بهترین انتخاب شما است.

زمان حال (Präsens)

پرکاربردترین زمان در جملات و محاوره را می‌توان زمان حال کامل در آلمانی دانست. زمان حال ساده در زبان آلمانی، اتفاقات حال حاضر را شرح می‌دهد و برای توصیف حقایق حاضر کاربرد دارد. از بعدی دیگر زمان حال کامل پرکاربردترین زمان در مکالمه و زندگی روزمره است.

گذشته ساده (Präteritum)

گذشته کامل در محاوره و جمله‌های امروزی کاربرد زیادی دارد؛ به طور کلی زمان گذشته کامل تاثیرشان از قبل تا به الان ادامه دارد. برای شناخت زمان گذشته کامل در زبان آلمانی می‌توانید آموزش‌های جامع جرمن لنگویج در این مبحث را مطالعه کنید.

گذشته کامل (Perfekt)

گذشته کامل در محاوره و جمله‌های امروزی بکار گرفته می‌شود؛ به طور کلی زمان گذشته کامل تاثیرشان از قبل تا به الان ادامه دارد. برای شناخت زمان گذشته کامل در زبان آلمانی می‌توانید آموزش‌های جامع جرمن لنگویج در این مبحث را مطالعه کنید.

آینده ساده (Futur I)

زمان آینده ساده به خوبی برنامه‌ها و قصد آینده شما را مشخص می‌کند. زمان آینده ساده اهداف و برنامه‌های شما را در آینده نشان می‌دهد. در نتیجه برای بیان آنچه که قرار است اتفاق بیفتد از زمان آینده در زبان آلمانی استفاده می‌کنید.

آینده کامل (Futur II)

آینده کامل زمانی است که که آینده را تا وقوع یک رویداد در نظر می‌گیرد. آینده کامل بهترین زمان در زبان آلمانی است که به شما قدرت نوشتن برنامه ریزی و پیش بینی‌ها را می‌دهد. مثال‌های کامل زمان آینده کامل در زبان آلمانی را به راحتی با درس‌های رایگان گرامر زمان‌ها در آلمانی فرا بگیرید.

زمان‌های زبان آلمانی را چگونه یاد بگیرم؟

یادگیری زمان‌ها در زبان آلمانی، می‌تواند چالش‌هایی را به همراه داشته باشد؛ اما تکنیک‌های زیر می‌تواند شما را برای آموزش هر چه بهتر راهنمایی کند. به طور کلی یادگیری صرف افعال در زمان‌های مختلف می‌تواند، یادگیری زمان ها در زبان آلمانی را برایتان آسان‌تر کند.

1.قواعد را درک کن

اولین مرحله از یادگیری زمان‌ها در زبان آلمانی، درک قواعد مربوط به آن است. مقایسه زمان‌های مختلف می‌تواند نکات زیادی را به شما آموزش دهد تا تفاوت‌‌ها را بهتر درک کنید. خواندن مثال‌ها می‌تواند روند مثبتی را در آموزش شما به همراه داشته باشد؛ این موضوع می‌تواند درک بیشتری را از زمان‌ها به شما بدهد.

2.افعال را بشناس

در آموزش زمان ها در آلمانی هر فعل برای زمانی متفاوت در نظر گرفته شده است. برای یادگیری هر چه بیشتر زمان در زبان آلمانی، نیاز به صرف افعال منظم و نامنظم آلمانی دارید؛ تمرینات در این زمینه بسیار موثر است. در نهایت ساخت جمله  در زمان‌های مختلف می‌تواند درک بهتری را از فعل به شما بدهد و زمان‌ها را بهتر بشناسید.

3.ارتباط بگیرید

ارتباط گرفتن می‌تواند به بهترین نحو ممکن شما را در شناخت زمان در زبان آلمانی آگاه کند. در نتیجه حضور شما در یک فضای تعاملی مانند آموزشگاه می‌تواند آموزش شما را با روند مثبت و اشتیاقی بیشتر همراه کند.

پیشنهاد ما برای قرارگیری در جو زبان آلمانی، شرکت در یک آموزشگاه معتبر است. برای مثال آموزشگاه گاما با چندین سال سابقه در زمینه آموزش زبان خارجی، بهترین گزینه برای ارتباط گرفتن به زبان آلمانی است.

فراموش نکنید شما می‌توانید با حضور در جلسات یا شرکت در دوره‌های زبان آلمانی این موسسه، به راحتی اقدام به یادگیری زبان آلمانی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

4.از منابع آموزشی آنلاین استفاده کنید

استفاده از اپلیکیشن‌ها و سایت‌های آموزشی می‌تواند روند یادگیری رایگان زمان ها در زبان آلمانی را به خوبی برای شما آسان کند. ویدیوهای آموزشی نیز به عنوان بهترین راه‌های یادگیری در نظر گرفته می‌شود که در نهایت شما با استفاده از این منابع آموزشی، می‌توانید آموزش خود را پیش ببرید.

5.صبور باشید

یادگیری زمان‌های آلمانی به زمان نیاز دارد. شما به یک برنامه ریزی مناسب نیاز دارید.با توجه به سطح خود، بهترین مواد آموزشی را انتخاب و تمرینات گرامر زمان‌ها را به درستی اجرا کنید. گرامر‌های زمان ممکن است در ابتدا برای شما با مشکلاتی همراه باشد؛ اما شما نیاز به صبر و تمرین منظم برای کسب بهترین نتیجه را دارید.

خودآموز گرامر زمان ها زبان آلمانی

نقش زمان‌ها در آزمون گوته

باید بدانید که در آزمون گوته، شما 4 مهارت خود را مورد سنجش قرار می‌دهید و بخش اختصاصی در این آزمون به زمان‌ها داده نشده است. به طور کلی 4 مهارت اصلی وابسته به گرامرها هستند و زمان ها نیز از این قائده مستثنا نیست و در هر مهارت به شرح زیر هستند:

 بخش خواندن

در بخش خواندن، زمان‌ها باعث می‌شود که ترتیب رویدادها و روابط را درک کنید؛ این موضوع می‌تواند مفهوم متن آزمون را برای پاسخ دهی درست به شما نشان دهد.

بخش نوشتن

در بخش نوشتاری آزمون گوته، با استفاده از گرامر زمان‌ها در زبان آلمانی باید منظور دقیق خود را برسانید؛ با نوشته منسجم می‌توانید بهترین نمره را در این بخش بدست آورید.

شما باید بتوانید از زمان ها به درستی در جملات و پاراگراف های خود استفاده کنید تا نوشته تان  واضح و روشن باشد.

بخش صحبت کردن

بکارگیری زمان‌های درست در بخش مکالمه، تسلط آنی شما بر زبان آلمانی را به خوبی نمایش می‌دهد و باعث می‌شود ارتباط موثرتری برقرار کنید.

بخش شنیدن

با شناخت زمان هر فعل در بخش شنیداری، باید بتوانید مکالمات آزمون را به درستی تشخیص دهید. درک درست از این موضوع، باعث می‌شود زمان وقوع هر رویداد را به خوبی درک کنید.

بهترین منابع رایگان گرامر زمان ها در زبان آلمانی

منابع رایگان در دسترس را می‌توان کتاب‌ها و اپلیکیشن‌ها دانست؛ چرا که استفاده از این منابع هزینه زیادی را ندارند.

کتاب‌های رایگان گرامر زمان‌ها

چند کتاب زیر می‌تواند بسیار کم هزینه باشند و از منابع رایگان آموزش گرامر زمان ها در آلمانی شناخته شود.

 • Wortschatz und Grammatik
 • A,B,C Grammatik
 • Praxis Grammatik Deutsch als Fremdsprache
 • Lern- und Übungsgrammatik Deutsch als Fremdsprache

اپلیکیشن‌های رایگان گرامر زمان‌ها

 • Duolingo
 • iStart German
 • Anki
 • Wie geht’s German

اپلیکیشن های زبان آلمانی

جمع‌بندی

با شناخت زمان‌ها در زبان آلمانی، شما دشواری‌های زبان آلمانی را کنار خواهید گذاشت؛ چرا که به جرات می‌توان گفت آموزش زمان‌ها در زبان آلمانی بیشترین سختی را به همراه دارد.

جرمن لنگویج بهترین مقصد برای یادگیری رایگان زمان ها در زبان آلمانی است؛ چرا که سعی داشته‌ایم بهترین آموزش‌ها را برای درک هر چه بیشتر به شما ارائه دهیم. باید بدانید که با خواندن درس‌های رایگان گرامر زمان‌ها در آلمانی، نمی‌توانید بهترین نتیجه را در آزمون گوته کسب کنید.

 به طور کلی دستیابی به نمره دلخواه در آزمون گوته نیاز به تجربه و برنامه ریزی مناسب دارد و منابع رایگان نمی‌توانند شما را برای موفقیت در آزمون  آماده کنند.

سوالات متداول

1.چند نوع زمان در زبان آلمانی تعریف شده است؟

 • زمان حال ساده
 • زمان گذشته ساده
 • زمان گذشته کامل
 • زمان آینده در زبان آلمانی
 • زمان آینده کامل در زبان آلمانی

2.پرکاربردترین زمان در زندگی روزمره کدام است؟

زمان حال بیشترین کاربرد را در مکالمات روزمره آلمانی دارد.

3.چطور گرامر زمان‌ها را یاد بگیرم؟

گرامر زمان‌ها با توجه به منابع رایگان آموزش گرامر زمان ها در آلمانی یادگیری آسانی را دارد؛ به شرطی که در یک آموزشگاه معتبر زبان آلمانی شرکت کنید. به طور کلی آموزش رایگان زمان شما را می‌گیرد و بازدهی کمتری را به شما ارائه می‌دهد؛ در نتیجه بهتر است گرامرها را با کمک آموزشگاه و استاد بیاموزید.

4.آیا زمان‌ها در آزمون گوته بخشی مجزا دارند؟

خیر، آزمون گوته بر اساس 4 مهارت اصلی ارتباط در نظر گرفته شده است و هیچ گرامری به طور مستقیم در این آزمون مورد سنجش قرار نمی‌گیرد. آزمون گوته مجموعه مهارت‌های گرامر و دایره لغات شما را با هم ارزیابی می‌کند.

5.بهترین آموزشگاه برای یادگیری گرامر زمان ها در زبان آلمانی کدام است؟

برای یادگیری با کیفیت و با سرعت زمان ها در زبان آلمانی، شما نیاز به شرکت در یک آموزشگاه معتبر زبان آلمانی مانند گاما را دارید.

4.7/5 - (15 امتیاز)

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا