آموزشگاه زبان آلمانی (Deutsch) در اصفهان : تضمینی ۸ ماهه+ 🧮 شهریه

کلاس زبان آلمانی در یاسوج

موسسه گاما برگزارکننده کلاس های زبان آلمانی گوته در اصفهان

پیشینه تدریس و آموزشگاه زبان آلمانی در  اصفهان قدمتی طولانی دارد اما متاسفانه بدلیل عدم انطباق با روش های نوین آموزشی و عدم استفاده از منابع روز مسیر یادگیری این زبان برای علاقه مندان بسیار طولانی شده و با درصد بالایی از ریزش باعث سرخوردگی متقاضیان شده است.

 

مشکل بزرگ کلاسهای زبان آلمانی اهواز : طولانی شدن عمدی

یکی از مشکلات اساسی افرادی که متقاضی دریافت مدرک گوته می باشند طولانی شدن عمدی دوره های آموزشی در موسسات جهت درآمد زایی بیشتر می باشد و گاما این قوانین نانوشته را در هم شکسته و با هدف ایجاد انگیزه در متقاضیان سریعترین و کوتاهترین دوره زبان آلمانی برای گرفتن مدرک گوته را تعریف می نماید.

عموم متقاضیان تحصیل یا مهاجرت به المان نیازمند مدارک B1 و یا B2 ازمون گوته در زبان آلمانی هستند و این یک شرط اساسی اخذ ویزای آلمان می باشد. پیشینه تدریس زبان آلمانی در شهر اصفهان قدمتی طولانی دارد اما متاسفانه بدلیل عدم انطباق با روش های نوین آموزشی و عدم استفاده از منابع روز مسیر یادگیری این زبان برای علاقمندان بسیار طولانی شده و با درصد بالایی از ریزش باعث سرخوردگی متقاضیان شده است..   مجموعه اموزشی گاما در چند سال اخیر به عنوان یک مجموعه پیشرو در زمینه زبان اقدام به راه اندازی دپارتمان آلمانی جنوب کشور در شهر اصفهان نموده است بگونه ای که در کمترین زمان ممکن بتواند علاقه مندان را جهت ازمون های بین المللی چون گوته اماده نماید.. البته لازم به ذکر است آزمون گوته فقط در شهر تهران برگزار شده و هیچگونه شعبه ای در شهرستانها ندارد و موسسه گاما دوره های آزمون را در روش فشرده در مدت ۷ ماه و در حالت فوق فشرده در ۴ ماه  برگزار نموده و شما را برای آزمون تهران اماده میسازد.

برنامه کلاس های در حال ثبت نام شعبه اصفهان

دوره   سطح    طول دوره ساعت تاریخ شروع 
۳ روز زوج پکیج کامل A1 –B1 ۷ ماه کاری ۲۱-۱۸ ۷/۱۲/۱۳۹۸
۳ روز فرد پکیج کامل A1 –B1 ۷ ماه کاری ۱۸-۱۵ ۱۶/۰۲/۱۳۹۹
پنجشنبه و جمعه پکیج کامل A1 –B1 ۱۰ ماه  و۲ هفته کاری ۱۸-۱۵ ۱۳-۱۰ ۱/۰۳/۱۳۹۹

تماس و رزرو   اموزشگاه زبان آلمانی اصفهان

دوره های زبان آلمانی اصفهان – طراحی شده در موسسه گاما

برگزاری کلاس ها و دورهای آموزش زبان آلمانی از سطح مبتدی تا پیشرفته برگزاری دورهای آموزش زبان آلمانی وی‍ژه ادامه تحصیل در آلمان و اتریش ( B1 ) رسیدن به سطح B1 نیازمند گذراندن ۶ سطح از سطوح استاندارد شامل A1 : که خود شامل دو دوره a1-1 , a1-2 میباشد A2 : که خود شامل دو دوره a2-1 , a2-2 میباشد B1 : که خود شامل دو دوره b1-1 ,b1-2 میباشد یعنی در مجموع گذراندن این ۶ سطح برای شرکت در آزمون های رسمی سفارت و اخذ ویزا الزلمیست. کتاب های کار شده در این دوره اخرین کتاب معرفی شده از طرف سفارت با نام menschen بوده که جایگزین متد studio شده است. این ۶ سطح در موسسه گاما طی ۱۲۰ ساعت که بصورت فشرده (۳ جلسه ۲ ساعته در هفته)کامل خواهد شد.  

بهترین استاد زبان آلمانی اصفهان :

  •     اساتید آلمانی گاما  همگی تحصیل کرده در دانشگاهای آلمان میباشند و مدارک بین المللی و رسمی خود را زیر نظر نهاد های آموزشی آلمان دریافت نموده اند.
  •     اساتید آلمانی گاما سالها سابقه تدریس زبان آلمانی دارند
  •     اساتید آلمانی گاما دارای کارنامه بسیار روشن بوده که گواهی از تضمینی بودن انهاست

 

آزمون گوته

ازمون گوته بصورت ۴ مهارت مجزا برگزار میشود و متقاضیان در صورت رد شدن در هرمهارت میتوانند مجددا فقط همان را ثبت نام و آزمون دهند. چهار مهارت سنجیده شده شامل horen (گوش دادن) sprechen صحبت کردن losen خواندن schreiben نوشتن هزینه شرکت در هر مهارت آزمون گوته ۵۵۰ هزارتومان است.  هزینه ۴ مهارت همزمان با هم در  آرمون گوته ۲ میلیون و ۲۰۰ هزارتومان می باشد. (البته با نواسانات قیمت ها در بازار هزینه آزمون ها هم تغییر خواهد کرد )   جهت کسب اطلاعات ساعات کلاسی و تاریخ شروع دوره های جدید تماس بگیرید:

آدرس : شیخ صدوق شمالی ، بین چهار راه نیکبخت وسه راه مفید ، کوچه گلرنگ ۲۲ ، پلاک۱۹

۰۳۱۹۱۰۰۲۳۴۹

۰۳۱۳۶۶۲۱۲۲۰

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
//]]>