کلاس زبان آلمانی در تهران| آموزشگاه زبان آلمانی تهران

کلاس زبان آلمانی در یاسوج

کلاس زبان آلمانی در تهران| آموزشگاه زبان آلمانی تهران

موسسه گاما برگزارکننده کلاس های زبان آلمانی گوته در تهران

پیشینه تدریس زبان آلمانی در شهر تهران قدمتی طولانی دارد اما متاسفانه بدلیل عدم انطباق با روش های نوین آموزشی و عدم استفاده از منابع روز مسیر یادگیری این زبان برای علاقه مندان بسیار طولانی شده و با درصد بالایی از ریزش باعث سرخوردگی متقاضیان شده است.

یکی از مشکلات اساسی افرادی که متقاضی دریافت مدرک گوته می باشند طولانی شدن عمدی دوره های آموزشی در موسسات جهت درآمد زایی بیشتر می باشد و گاما این قوانین نانوشته را در هم شکسته و با هدف ایجاد انگیزه در متقاضیان سریعترین و کوتاهترین دوره زبان آلمانی برای گرفتن مدرک گوته را تعریف می نماید.

مجموعه آموزشی گاما به عنوان یک مجموعه پیشرو در زمینه زبان اقدام به راه اندازی دپارتمان زبان آلمانی تهران نموده است بگونه ای که در کمترین زمان ممکن بتواند علاقه مندان را جهت آزمون های بین المللی چون گوته آماده نماید.

البته لازم به ذکر است آزمون گوته فقط در شهر تهران برگزار شده و هیچگونه شعبه ای در شهرستانها ندارد و فقط دوره های آموزشی زبان آلمانی در موسسه گاما برگزار شده و آزمون اصلی فقط و فقط در تهران و زیر نظر سفارت آلمان برگزار خواهد شد و هیچ آزمون دیگری در شهری جز تهران از نظر سفارت سندیت ندارد!!

متقاضیان تحصیل و اقامت کشور آلمان نیازمند اخذ مدرک گوته زبان آلمانی در سطح B1 یا B2 می باشند.

 

زمان شما بزرگترین سرمایه شماست

زمانتان را با حضور در کلاس های طولانی و بی کیفیت هدر ندهید!!

 

موسسه زبان آلمانی گاما

  • برگزاری کلاس ها و دورهای آموزش زبان آلمانی از سطح مبتدی تا پیشرفته
  • برگزاری دوره های آموزش زبان آلمانی وی‍ژه ادامه تحصیل در آلمان و اتریش ( B1 )

رسیدن به سطح B1 نیازمند گذراندن ۶ سطح از سطوح استاندارد شامل

A1  : که خود شامل دو دوره a1-1 , a1-2 می باشد – 24 جلسه
A2 : که خود شامل دو دوره a2-1 , a2-2 می باشد –  24 جلسه
B1 : که خود شامل دو دوره b1-1 ,b1-2 می باشد – 24 جلسه

یعنی در مجموع گذراندن این ۶ سطح برای شرکت در آزمون های رسمی سفارت و اخذ ویزا الزامیست.

کتاب های کار شده در این دوره آخرین کتاب معرفی شده از طرف سفارت با نام menschen بوده که جایگزین متد studio شده است.این ۶ سطح در موسسه گاما طی 240 ساعت که بصورت فشرده  7 ماه و فوق فشرده 4 ماه کامل خواهد شد.

 

 

بهترین اساتید آلمانی تهران

اساتید زیادی ادعای تدریس زبان آلمانی را دارند ، لازم است تاکید کنیم صرف دانستن زبان آلمانی یک شخص را تبدیل به معلم زبان نمیکند. برای موفقیت در آزمون هایی مثل گوته لازم است تا تکنیک های این آزمون را دقیق یاد بگیریم و هر چهار مهارت همزمان کار شده باشد

 

 

ثبت نام آزمون گوته در تهران

آزمون گوته بصورت ۴ مهارت مجزا برگزار می شود و متقاضیان در صورت مردود شدن در هرمهارت می توانند مجددا فقط همان مهارت را ثبت نام و آزمون دهند.

 

چهار مهارت سنجیده شده شامل

  • horen (گوش دادن)
  • sprechen صحبت کردن
  • losen خواندن
  • schreiben نوشتن

هزینه شرکت در آزمون هر مهارت 130000  تومان است.به عبارتی هزینه 4 مهارت گوته 520000تومان می باشد.

 

خوابگاه

برای متقاضیان عزیزی که از سایر شهر های و استانها قصد شرکت در بهترین کلاس زبان آلمانی در تهران را دارند خوابگاهایی نزدیک به مجموعه آموزشی گاما در نظر گرفته شده است.

 

جهت شرکت در کلاس های آلمانی با ما تماس بگیرید:

071-3647-5292

021-2222-2608

7
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
ریحانه عزیزی
مهمان
ریحانه عزیزی

زمان شروع دوره و هزینه، من برای ویزای کار آلمان می خوام درخواست کنم و نیاز به مدرک b1 دارم با توجه به وقت سفارت آلمان می خوام هر چه زودتر شروع کنم

ستایش صفایی
مهمان
ستایش صفایی

سلام من میخواهم برای پذیرش المان اقدام کنم و نیاز به مدرک زبان دارم وسوالم این است که برای من که در حد صفر هستم چقدر زمان و چند ترم طول میکشه تا بتوانم مدرک مورد قبول را بگیرم ممنون میشم که پاسخ دهید

//]]>